Sklep

MS5540-CM czujnik ciśnienia przetworniki żel krzemowy SMD-hybrydowe urządzenie jest w nowy oryginalny assorted zestaw 1szt bezpłatny statek JINYUSHI Stock 0 thumb

MS5540-CM czujnik ciśnienia przetworniki żel krzemowy SMD-hybrydowe urządzenie jest w nowy oryginalny assorted zestaw 1szt bezpłatny statek JINYUSHI Stock

zł53.60 zł50.94

Tagi: kwiatowy monitor, czujnik ciśnienia wodoodporny, arduino, esp32u, rt8223p, bawełniana maska przeciwpyłowa, czujnik smd, czujnik оксиметра, feetech fs90r, czujnik krwi.

  • - Indeks: c262
  • - W magazynie
  • Kategoria: Składniki Aktywne

1.Darmowa wysyłka 1szt MS5540-CM czujnik ciśnienia przetworniki żel krzemowy SMD-hybrydowe urządzenie jest w 100% nowy oryginalny assorted zestaw JINYUSHI Stock

Jeśli potrzebujesz specyfikacja dla tego towaru.Proszę również nie wahaj się z nami skontaktować.

2.Jakość jest najważniejszym, ale nie cena.Różne ceny dla różnych produktów.To nic i bezcenne dla fałszywego produktu.

1.tylko wybrakowany produkt będzie oferowany wymiany.

2.wadliwe produkty muszą być zwrócone w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia.

3.It przetwarzanie twojego zwrotu po otrzymaniu produktu może potrwać do 7 dni roboczych.Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie dalsze opłaty za wysyłkę.

1. szczegóły zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych, po tym, jak potwierdzimy twoją płatność.

2. proszę, podaj mi swój aktualny adres po dokonaniu płatności w ciągu 1-2 dni; w przeciwnym przypadku wysyłamy towar na podstawie adresu escrow, więc upewnij się, że jest on poprawny.

3. Przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt z nami, aby potwierdzić swój preferowany sposób wysyłki.Zwykle trwa to 7-30 dni do przyjazdu lotniczą i trwa 3-10 dni roboczych ekspresową.

4. Czasami to było by dłużej z powodu złej pogody, strata czasu na odprawę celną.Więc proszę cierpliwie czekać, kiedy nie dostaniesz swój towar na czas.Jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu trzydziestu dni, prosimy o kontakt z nami, a potem pomogę ci go namierzyć.

1. Proszę potwierdzić otrzymanie produktów po tym, jak je otrzymałeś.

2. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów, które otrzymałeś, skontaktuj się z nami czas, a my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać problemy i sprawi, że usatysfakcjonowani.

3. proszę dać nam 5-gwiazdkowego pozytywną opinię.Dziękuję za poświęcony mi czas!Zapraszamy do odwiedzenia ponownie!

EMAX ELECTRONIC CORPORATION LIMITED, jest wiodącym dystrybutorem, który oferuje wszechstronne rozwiązania dla łańcucha dostaw w celu zaspokojenia wszystkich rodzajów wymagań w zakresie elementów elektronicznych i 2G 3G 4G GPS/GSM Moudles.

Nasze obfite dostępność sprzętu uzupełnione globalnej sieci dostawców krajowych i zagranicznych, które zapewniają naszym klientom najlepsze ceny na materiały, a także stały dostęp do przestarzałe, rzadkim, pilna i odległych elementów.

Wierzymy, że uda nam się rozwiązać wszystkie swoje problemy z podzespołami elektronicznymi!Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować.Można mieć pewność, że naszym najlepszym uwagi!!!


  • Numer Modelu: MS5540-CM
  • Wyjście: Cyfrowy Czujnik
  • marka: ДЖИНЮШИ
  • Korzystanie z: Czujnik Ciśnienia
  • Typ: Czujnik Wibracji
  • Teoria: System Sterowania Pogodą
  • Materiał: Metalowe