Sklep

4szt naturalny Kryształ smocza krew kamień serce energia uzdrowienia 0 thumb
4szt naturalny Kryształ smocza krew kamień serce energia uzdrowienia 1 thumb
4szt naturalny Kryształ smocza krew kamień serce energia uzdrowienia 2 thumb
4szt naturalny Kryształ smocza krew kamień serce energia uzdrowienia 3 thumb

4szt naturalny Kryształ smocza krew kamień serce energia uzdrowienia

zł43.64

Tagi: kryształ uzdrowienie, wspaniałe schody, kamień naturalny, aura Anioła, Krwawy kamień, antmin s9, kamień krwawego smoka, wystrój serca, Kryształowe serce kamienia, ozdoby z kamienia сердоликового.

  • - Indeks: c52
  • - W magazynie
  • Kategoria: Ornamenty

Szczegóły produktu: materiał: 4szt naturalny Kryształ smok krew kamień serce energia uzdrowienia technika: polerowane styl: Feng Shui zastosowanie: dekoracje ślubne i prezent temat: zastosowanie: dekoracje do domu polecenie: kolor: rozmiar: 2.5-3 cm waga: about17-19g regionalna cecha: Chiny nazwa marki: adwokat biżuteria numer modelu: 0000

Uwaga: ponieważ każdy produkt jest produkowany z naturalnego kamienia, to możliwe są przypadkowe włączenie innych minerałów, małe cycki lub pęknięcia w kamieniu.każdy wzór jest wyjątkowy i na 100% są rzeźbione ręcznie.w ten sposób można uzyskać podobny do przedstawionego obraz, ale jakość jest taka sama.dziękuję za zrozumienie!

obraz produktów:

Płatność:

* Płatność musi być dokonana w ciągu 7 dni po zakończeniu licytacji.Proszę, upewnij się, że adres "Ship To" w swoim rachunku escrow jest poprawny.

* Klienci międzynarodowi należy pamiętać, że cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

Dostawa I Rozładunek:

* Część będzie zanurzony od słupa wieloryba standardową międzynarodową wysyłką (z numeru przesyłki).

* Wysyłam towar w ciągu 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności.Zazwyczaj pojawia się w ciągu 30 dni roboczych.Jeśli potrzebujesz wysyłka EMS, proszę nie wahaj się skontaktować się ze mną.

Oferujemy kilka opcji dostawy w następujący sposób:

1. SAL wysyłka (SAL wysyłka około 18-30 dni.taniej i szybciej)

2. air wysyłka (air Wysyłka około 15-20 dni,szybciej, ale drogie)

3. wysyłka EMS EMS (około 6-10 dni.najszybszym, ale bardzo drogi)

4. transport morski (morski trwa około 45-60 dni, lepiej nie wybierać morskiej dostawę, jeśli nie masz cierpliwości czekać tak długo około 2 miesięcy.najtańszy, ale bardzo powolny)

W Połączeniu Wysyłka

* Cieszę się połączyć na dostawę towarów, wygrany/zakupiony w ciągu 7 dni.

* Możesz uzyskać rabat 15% na dostawę.

* Połączenie rabat na wysyłkę jest dostępna tylko w przypadku, jeśli robisz jeden pełna płatność.Proszę poczekać, aż wszystkie aukcje skończą.Po za tym, proszę, napisz do Mnie na e-mail dla przełączania faktury, jeśli jeszcze tego nie zrobił.

Zasady zwrotu:

* Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony, skontaktuj się ze mną natychmiast.Towary mogą być zwrócone w ciągu 7 dni po otrzymaniu 100% zwrotu. * Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu i w wysłanych warunkach, nie są zużyte i nie zmienione.

Warunki:

Towary są wysyłane w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności.

Jeśli towar jest uszkodzony pocztą, mogę zwrócić koszt wysyłki i zrekompensować ci trochę pieniędzy.

Wysyłam paczki pocztą Chin.Jeśli przesyłka zaginęła na poczcie, mogę wysłać przesyłkę ponownie lub wysłać pełne pieniędzy.

Odpowiadam na e-maile 7 dni w tygodniu.Jeśli nie można uzyskać odpowiedzi od mnie w ciągu 2 dni, to oznacza, że nie możemy uzyskać swój adres e-mail.Proszę, upewnij się, że wysyłasz maila na odpowiedni adres e-mail.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, proszę, nie wahaj się ze mną skontaktować.Jestem gotów rozwiązać każdy problem z moimi klientami.Dołożymy wszelkich starań, aby byli państwo zadowoleni.(^v^)

Jeśli chcesz zamówić indywidualny produkt, proszę dać nam swoją specyfikację w szczegółach.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby spełnić twoje wymagania.

Opinie:

Dziękuję ci za ciebie.Proszę miły wyloguj się dobra opinia do nas jeśli lubisz nasze części.Gwarantujemy 100% zadowolenie z naszych próbek i obsługą.

Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru przy odbiorze, proszę, koniecznie skontaktuj się z nami w pierwszej kolejności!

Oferujemy pełny lub częściowy zwrot pieniędzy, który zależy od indywidualnej sytuacji, w dowolnym czasie od momentu otrzymania przez klienta towarów.

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przy naturalnym oświetleniu.Proszę, nie wahaj się z nami skontaktować, aby rozwiązać wszelkie problemy, które mogą wystąpić, zanim zostawić komentarz.

Zadowolenie klienta to cel naszej firmy.


  • Materiał: Kryształ
  • marka: ACSDVOCATE
  • Temat: WRÓŻKA
  • Regionalna Cecha: Chiny
  • Styl: Azja Południowo-Wschodnia